За підтримки групи компаній «Мед Експерт» та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика – НМАПО

12.03.20 р в Києві в режимі онлайн (конференц-хол «ДЕПО», вул. Антоновича, 52) і 20.02.20 р. Харкові (Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1)

пройшов навчальний семінар під назвою «РАЦІОНАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ І ВЕДЕННЯ ПАЦІЄНТА ДИТЯЧОГО ВІКУ».

Цільовою аудиторією семінару були: лікарі-педіатри, лікарі загальної практики (сімейної медицини), неонатологи, алергологи, гастроентерологи, кардіологи, інфекціоністи, співробітники профільних кафедр вищих навчальних медичних закладів та закладів післядипломної освіти.

Метою даного заходу було забезпечення безперервної післядипломної освіти та впровадження передових технологій в медичну практику, що допомогло учасникам в стислі терміни істотно підвищити рівень своїх професійних знань.

Фармацевтична компанія «МІЛІ ХЕЛCКЕРЕ ЛТД.» взяла участь в семінарі у вигляді наукової доповіді.

КРАМАРЄВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ - професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця виступив з доповіддю під назвою «ТОКСАКОРОЗ. СУЧАСНІ ПОГЛЯДИ НА ДІАГНОСТИКУ І ЛІКУВАННЯ.»

Гельмінтози - це велика група паразитарних хвороб, що викликаються гельмінтами. Сьогодні відомо близькоtoksokaros 1 ukr 342 видів гельмінтів, які можуть викликати захворювання у людини, з них в Україні зустрічається до 30 видів.

Факторами передачі гельмінтів можуть бути будь-які елементи зовнішнього середовища або предмети побуту, за допомогою яких яйця паразитів попадають в організм господаря: грунт, пісок, брудна вода, забруднені овочі та фрукти, заражене м'ясо, молоко тощо.

В Україні частота гельмінтозів серед дитячого населення складає 80,1-96,8% від усіх випадків гельмінтозів. Серед усіх інфікованих дітей доводиться 90-94,5% випадків ентеробіозу, 64,8-71,1% - аскаридоза, 61,5% - трихоцефалеза і 66,2% - токсокароза.

Кишкові гельмінтози проявляються такою клінікою:
- астеновегетативні і неврологічні дисфункції (загальна слабкість, дратівливість, підвищена стомлюваність, зниження апетиту, розлади сну, головний біль і т.д.);
- алергічні прояви (висип, ураження органів дихання алергічного характеру, еозинофілія);- ураження шлунково-кишкової системи (нудота, блювота, проноси, запори, болі в животі, гепатомегалія).

Токсокароз є поширеною інвазією. Найбільш уразливі до зараження токсокарами діти у віці від одного до шести років, через немиті руки або забруднені землею сирі овочі і фрукти.

Основними переносниками токсокар є кішки і собаки - зараження людини відбувається внаслідок вживання інвазивних яєць Тохосаrа spp., які містяться в землі, забрудненій фекаліями тварин.

У 46 дослідженнях, проведених з 1960 по 2016 рік, з вивчення антигельминтної терапії, найбільш ефективним та з хорошим профілем безпеки виявився альбендазол.

Альбендазол - антипротозойний і антигельмінтний препарат з групи бензимідазолу карбомата. Препарат діє як на кишкові, так і на тканинні паразити у формі яєць, личинок і дорослих гельмінтів.

Антигельминтна дія альбендазола є результатом пригнічення полімеризації тубуліну, що призводить до toksokaros 2 ukrпорушення метаболізму та загибелі гельмінтів.

На ринку України одним з препаратів альбендазола є ВОРМІЛ виробництва компанії «Мілі Хелскере Лтд.» (Великобританія).

1 таблетка для жування ВОРМІЛ містить 400 мг альбендазолу.

Препарат має широкий спектр активності проти більшості гельмінтів:
Ascaris lumbricoides, Triсhurus triсhiura, Enterobius vermicularis, Ancylostoma duodenale, Necator americanus, Strongyloides stercoralis, Cutaneous larva migrans, Hymenolepsis nana, Taenia solium, Taenia saginata, Opisthorhis viverrini, Clonorchis sinensis, Giardia lamblia (intestinalis таduodenalis), Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, T. solium, Gnatostoma spinigerum.

ВОРМІЛ ефективний і при поліінвазіях.

Одночасне застосування альбендазолу ВОРМІЛ спільно з рослинним комплексом ВОРМІЛ ФІТО підвищує ефективність антигельминтной терапії.

ВОРМІЛ ФІТО - комплексний засіб рослинного походження, що містить 13 лікарських рослин, 10 з яких мають активну противопаразитарну дію, і призначений для використання у пацієнтів різних вікових груп при гельмінтозах.

ВОРМІЛ ФІТО може бути рекомендований лікарем як дієтична добавка до раціону харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з антиоксидантними властивостями з метою підтримки нормальної функції органів травлення, в тому числі жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і кишечника, сприяє зниженню інтоксикації організму, що викликана глистною інвазією, і загальному зміцненню організму.

Таким чином, ВОРМІЛ є ефективним і безпечним засобом для проведення дегельмінтизації, а додавання фітокомплексу ВОРМІЛ ФІТО до схеми лікування хворих з паразитарними інфекціями прискорює одужання хворих, швидко покращує їх самопочуття, сприяє відновленню функціонального стану травної системи, підшлункової залози, кишечника.